kurumsal

toplam kalite ve
sürekli gelişme enerji verimliliği anlayışı

Müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde, fark yaratan güvende, zamanında ve uygun maliyette hizmet sunarak, müşterilerimize rekabet avantajı sağlamaktayız.

Özcan Elektrik olarak 1983 yılından bugüne kadar Eskişehir ve diğer illerde uyguladığımız taahhüt işlerimizle hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve uzman kadromuzla toplu konut elektrik tesisatı, akıllı ev otomasyon sistemi, banka şube kurulum ve bakımı, avm mağaza kurulum ve bakımı, otel, restaurant tesisat ve aydınlatması, arıza, servis, bakım onarım, kurulum, yenileme, uygulama, proje malzeme seçim temini, montajı, danışmanlık ve teknik destek gibi bir çok konuda hizmetlerimiz vardır.

Özcan Elektrik olarak çalışma politikamız, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve güveni esas almaktır.

Çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabaları ile toplam kalite ve sürekli gelişme enerji verimliliği anlayışı içinde; sektördeki tecrübemizi, uzman kadromuzu ve teknolojik alt yapımızı müşteri memnuniyetine dönüştürerek elde ettiğimiz saygınlığı ve güveni korumak, standartlar ve yasal mevzuatlar çerçevesinde müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde, fark yaratan güvende, zamanında ve uygun maliyette hizmet sunarak, müşterilerimize rekabet avantajı sağlamaktayız.

Politikamız; imalatımızın her aşamasında, insan sağlığını, iş güvenliğini ve çevreyi etkileyecek noktaları sistemli bir şekilde tespit edip, kaza, yaralanma ve sağlık bozulmalarını önlemek için her türlü tedbiri almaktayız. Bu sektördeki yerimizi, ağırlığımızı, yaptığımız işin insan hayatı için ne kadar önemli olduğunu bilerek kalitemizi ve anlayışımızı asla bozmamakta kararlıyız.

Cafer Adıgüzel Kimdir?

Kurucu

1961

Bilecik Yukarı Çaylı Köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bilecik’te tamamladı.

1972

Meslek hayatına Eskişehir’de elektrik ustası çırağı olarak başladı.

1983

Kendi işletmesinde elektrikçilik mesleğine devam etti.

1988

Eskişehir Elektrikçiler Odası Derneği’nin yönetim kuruluna seçildi.

1996

Eskişehir Elektrikçiler Odası Derneği’nin oda başkanı seçildi.

Aktif olarak Eskişehir Elektrikçiler Odası Başkanlığı görevini sürdürürken, aynı zamanda Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği’nde başkan vekili görevlerine de devam etmektedir.

Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nde yönetim kurulunda görev almaktadır.

Ankara’daki Türkiye Elektrik Elektronik Teknisyenleri Federasyonu’nda 15 yıl görev yaptı. Son 5 yılını ise başkan vekili olarak tamamladı.

Eskişehir bulunan 5 adet meslek lisesinde okul bitirme sınav komisyonunda sınav başkanlığı yapmaktadır.

Aktif olarak görevlerine devam etmektedir.